HAKKıNDA

Guangzhou cvr pro-audio co, ltd bir üretici 2005.our 5,000 metrekare bitki ar-ge, satış ve gösteri departmanları vardır beri kendi markası "cvr" ile profesyonel ses ekipmanları üretiminde uzmanlaşmıştır. Bilgili personel ile tam donanımlı gösteri tesisleri mevcuttur. Cvr pro audio, pa hoparlör, iç ve dış hat dizisi hoparlörü, subwoofer, zemin monitörü, güç amplifikatörü ve hoparlör yönetim sistemi gibi çok çeşitli profesyonel ses dişlilerini kolayca sağlayabilir. En küçük konferans salonundan en büyük stadyuma. Cvr, küresel pazar için belirlediğimiz markadır ve müşterilerimizi mümkün olan her açıdan tatmin etmek için büyük sorumluluk taşır. Cvr'nin kalbi ve ruhu, kalitemizi dünyadaki en iyi şekilde güçlendirmeye çalışmamız olmalı. amacımız en iyi hizmeti en iyi şekilde sunmaktır. Başladığımızdan beri bu pozisyondan sapmadık ve sürekli olarak yapacağız.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Cvr guangzhou prolight ses 2022 sergilemek için birçok yeni ürün getiriyor, ziyaretinizi bekliyoruz!


2019get show guangzhou fuarı sizinle buluşuyor akustik stand [2c07a]

2019 getshow guangzhou fuarı [guangzhou (uluslararası) sahne sanatları ekipmanları, akıllı ses ve hafif ürün teknolojisi fuarı] 8-11 mayıs 2019 tarihleri arasında guangzhou pazhou poly dünya ticaret fuarı'nda tanıtılacak. Guangzhou shengrui ses equipment co, ltd 2019 getshow guangzhou sergisine son ar-ge ürünleri getirecek. Kapalı kabin [2c07a] ve açık hat dizisi tur sergisine katılın. Ziyaret ve rehberlik hoşgeldiniz ve işitme paylaşın


Shanghai uluslararası aydınlatma ve ses fuarı

Shanghai uluslararası aydınlatma ve ses fuarı: shanghai uluslararası aydınlatma ve ses fuarı tarihi: 10-13 ekim 2018 mekan: shanghai yeni uluslararası fuar merkezi stand numarası: n3c06


2018 plase vietnam göster

Guangzhou shengrui ses equipment co, ltd ar-ge, üretim ve satış entegre kapsamlı bir kuruluştur. Özellikle yüksek kaliteli "cvr" marka profesyonel ses yapan.


2018 get guangzhou fuarı olsun

Guangzhou shengrui ses equipment co, ltd ar-ge, üretim ve satış entegre kapsamlı bir kuruluştur. Özellikle yüksek kaliteli "cvr" marka profesyonel ses yapan.


daha fazla göster