O FIRMIE 

Guangzhou CVR Pro-Audio Co., Ltd jest producentem specjalizującym się w produkcji profesjonalnego sprzętu audio z własną marką "CVR" od 2005 roku. Nasza fabryka o powierzchni 5000 metrów kwadratowych ma działy badawczo-rozwojowe, sprzedaży i demonstracji. W pełni wyposażone obiekty demonstracyjne są dostępne z kompetentnym personelem. CVR PRO AUDIO z łatwością zapewnia szeroki zakres profesjonalnych urządzeń dźwiękowych, takich jak: głośnik PA, wewnętrzny i zewnętrzny głośnik liniowy, subwoofer, monitor podłogowy, wzmacniacz mocy i system zarządzania głośnikami. Od najmniejszej sali konferencyjnej po największy stadion. CVR to marka, którą ustawiliśmy na rynku globalnym, niosąc wielką odpowiedzialność za zadowolenie naszych klientów w każdym możliwym aspekcie jako obietnicę. Serce i dusza CVR musi być naszą próbą wzmocnienia naszej jakości w porównaniu z najlepszymi na świecie. Naszym celem jest zapewnienie najlepszego sprzętu z najlepszymi usługami. Nie odeszliśmy od tego stanowiska od początku i będziemy to robić konsekwentnie.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

CVR wprowadza wiele nowych produktów do wystawienia Guangzhou Prolight Sound 2022, Witaj w Twojej wizycie!

2022-02-18 Zobacz więcej

Wystawa 2019GET Wystawa w Kantonie spotyka się z tobą Stoisko akustyczne [2 C07A]

Wystawa GETshow Guangzhou 2019 [Guangzhou (międzynarodowa) Wystawa sprzętu widowiskowego, inteligentnego dźwięku i technologii światła] zostanie zaprezentowana na Guangzhou Pazhou Poly World Trade Expo w dniach 8-11 maja 2019 r. Guangzhou Shengrui Audio Equipment Co., Ltd. wprowadzi najnowsze produkty badawczo-rozwojowe na wystawę GETshow Guangzhou 2019. Stoisko wewnętrzne [2 C07A] i weź udział w wystawie plenerowej tablicy. Zapraszamy do odwiedzenia i przewodnika i podzielenia się swoim przesłuchaniem

2020-01-08 Zobacz więcej

Międzynarodowa wystawa oświetlenia i audio w Szanghaju

Międzynarodowa wystawa oświetlenia i dźwięku w Szanghaju: Międzynarodowa wystawa oświetlenia i audio w Szanghaju Data: 10-13 października 2018 r. Miejsce: Shanghai New International Expo Center Numer stoiska: N3C06

2020-01-08 Zobacz więcej

2018 PLASE Show Wietnam

Guangzhou Shengrui Audio Equipment Co., Ltd. to kompleksowe przedsiębiorstwo integrujące badania i rozwój, produkcję i sprzedaż. Głównie zaangażowany w wysokiej jakości profesjonalne audio marki "CVR".

2020-01-08 Zobacz więcej

2018 GET Shou Guangzhou wystawa

Guangzhou Shengrui Audio Equipment Co., Ltd. to kompleksowe przedsiębiorstwo integrujące badania i rozwój, produkcję i sprzedaż. Głównie zaangażowany w wysokiej jakości profesjonalne audio marki "CVR".

2018-09-27 Zobacz więcej

Zobacz więcej